/ CBL ieguldījumu fondi / CBL Akciju Fondi / CBL Eastern European Select Equity Fund (dati netiek atjaunoti kopš 10.07.2017.)

  CBL Eastern European Select Equity Fund (dati netiek atjaunoti kopš 10.07.2017.)

  2017. gada 10. jūlijā tika veikta “CBL Eastern European Select Equity Fund” (ISIN LV0000400851) pievienošana „CBL Asset Management” IPAS ieguldījumu fondam “CBL Russian Equity Fund” (ISIN LV0000400190). Pēc pievienošanas ieguldījumu fonds „CBL Eastern European Select Equity Fund” ir beidzis savu darbību.


  PārskatsRezultātiPamatinformācijaKomandaDokumenti

  Fonda raksturojums

  • Diversificēts Austrumeiropas reģiona mazo un vidējo uzņēmumu akciju portfelis
  • Fonda mērķis ir ilgtermiņa kapitāla pieaugums no akciju cenu kāpuma un dividendēm
  • Aktīvs un disciplinēts investīciju process, balstīts uz komandas darbu un ieguldījumu pieredzi un atrašanos reģionā
  • Komandas stratēģiskais (top-down) viedoklis par tirgiem un nozarēm apvienojumā ar atsevišķu uzņēmumu akciju (bottom-up) atlasi

  Dokumenti

  Fonda ikmēneša pārskats
  Prezentācija (en)
  Ieguldītājiem paredzētā pamatinformācija

  Riska un ienesīguma profils

  1234567
  Sintētiskais rādītājs indikatīvi parāda fonda ienesīguma svārstīgumu, jo šis rādītājs augstāks, jo lielāks ir potenciālais ienesīgums, tomēr vienlaicīgi lielāks ir arī risks ciest zaudējumus. Zemākā rādītāja kategorija nenozīmē, ka ieguldījumi fondā nav pakļauti riskam.

  Dati uz: 07.07.2017.
  Valūta: EUR
  Vērtība:   9.17
  Vērtības izmaiņas: -0.22%
  Fonda aktīvi: 793 479 EUR
  ISIN kods: LV0000400851

  Fonda ienesīgums

  Kopš gada sākuma 3 mēn. 6 mēn. 1 gads 2 gadi 3 gadi Kopš darbības uzsākšanas
  5.52% -1.82% 4.68% 12.65% -2.06% - -3.06%

  Lejupielādēt datus par visu laiku (.CSV)

  • Pārvaldes sabiedrība: IPAS CBL Asset Management
  • Turētājbanka: Citadele banka
  • Izveidošanas datums: 22/09/2014
  • Valūta: EUR
  • Pārvaldīšanas komisija: 2.0% gadā
  • Pirkšanas komisija: Līdz 2.5%
  • Daļu pirkšana / pārdošana: Katru darba dienu
  • Peļņas sadales metode: Uzkrājoša
  • Juridiskais statuss: UCITS IV, Latvija
  • Regulators: Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK)
  • ISIN: kods: LV0000400851
  • Bloomberg kods: CEESMCF LR

   


  * 2014. gada 22. septembrī tika veikta “Citadele Caspian Sea Equity Fund” (ISIN LV0000400273) un “Citadele Ukrainian Equity Fund” (ISIN LV0000400422) pievienošana „Citadele Asset Management” IPAS jaunizveidotajam ieguldījumu fondam “Citadele Eastern European Small and Mid Cap Fund” (ISIN LV0000400851). Pēc pievienošanas ieguldījumu fondi „Citadele Ukrainian Equity Fund”un „Citadele Caspian Sea Equity Fund” ir beiguši savu darbību.

  Ar ieguldījumu fonda ”Citadele Ukrainian Equity Fund” .iepriekšējās darbības rezultātiem variet iepazīties šeit: www.citadele.lv/lv/assets/trading/funds/ukraine,
  Ar ieguldījumu fonda ”Citadele Caspian Sea Equity Fund” iepriekšējās darbības rezultātiem variet iepazīties šeit: www.citadele.lv/lv/assets/trading/funds/caspian.

  Pieredzējusi pārvaldnieku komanda, kuras sniegumu ir augsti novērtējušas starptautiskās fondu novērtēšanas kompānijas.

  2015. gadā Citywire atzina CBL Baltijas jūras akciju fonda pārvaldnieci Kristiānu Janvari par otro veiksmīgāko fondu pārvaldnieci Austrumeiropas reģionā. Savukārt, CBL Krievijas akciju fonds ir saņēmis Lipper apbalvojumu kā Eiropas labākais Krievijas akciju fonds 2013. gadā un kopš dibināšanas ir ierindojies starp labākajiem fondiem savā Morningstar kategorijā.


  Elchin Jafarov (Eļčins Džafarovs)
  Elchin Jafarov (Eļčins Džafarovs) (Vecākais fondu pārvaldnieks, 7 gadu pieredze uzņēmumā, 11 gadu pieredze finanšu nozarē, Maģistra grāds ekonomikā)
  Eļčins Džafarovs kā CBL Asset Management vecākais fondu pārvaldnieks ir atbildīgs par CBL Asset Management akciju fondu pārvaldīšanu.
  Eļčins atkārtoti pievienojās CBL Asset Management akciju pārvaldīšanas komandai 2011. gadā, un kopš šī laika ir bijis visu CBL Asset Management akciju fondu investīciju komitejas loceklis. Papildus tam vairāk nekā 10 gadu Eļčins ir strādājis par pasniedzēju Latvijas vadošajās biznesa augstskolās. Eļčins ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā Stokholmas Universitātē un bakalaura grādu finansēs Azerbaidžānas Valsts Ekonomikas Universitātē.
  Igors Lahtadirs, CFA
  Igors Lahtadirs, CFA (Fondu pārvaldnieks, 5 gadu pieredze uzņēmumā, 10 gadu pieredze finanšu nozarē, bakalaura grāds ekonomikā)
  Igors Lahtadirs kā CBL Asset Management fondu pārvaldnieks ir atbildīgs par CBL Asset Management akciju fondu pārvaldīšanu.
  Igors pievienojās uzņēmuma akciju pārvaldīšanas komandai 2011. gadā, un kopš 2013. gada ir bijis CBL Asset Management akciju fondu investīciju komitejas loceklis. Igoram ir bakalaura grāds ekonomikā un biznesa vadībā no Rīgas Ekonomikas augstskolas, kā arī viņš ir ieguvis CFA (Chartered Financial Analyst) sertifikāciju un nokārtojis pirmā līmeņa eksāmenu CAIA (Chartered Alternative Investment Analyst) sertifikācijas iegūšanai.