/ Sīkdatņu izmantošana

  Sīkdatņu izmantošana

  Apmeklējot www.citadele.lv un citas AS “Citadele banka” uzturētas interneta vietnes, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

  Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

  Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem interneta lapu lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu.

  Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org. AS “Citadele banka” uzturētas interneta vietnes izmanto divu veidu sīkdatnes: AS “Citadele banka”sīkdatnes, kuras glabā anonīmus datus par lietotāja iepriekšējiem interneta vietnes apmeklējumiem, interneta vietnes lietojuma paradumiem. Citu personu (piemēram, Google analytics) sīkdatnes, kas tiek izmantotas platformu analīzes un satura pielāgošanas vajadzībām, nodrošinot datora vai mobilās ierīces atpazīšanu, apmeklējot attiecīgās lapas atkārtoti vai apmeklējot citas lapas.

  Ja interneta vietnes apmeklētājs nevēlās saglabāt sīkdatnes, viņam savā pārlūkprogrammā jāizvēlas iespēja nesaglabāt sīkdatnes. Tomēr AS “Citadele banka” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

  AS “Citadele banka”patur tiesības jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu izmantošanas noteikumus. Interneta vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar sīkdatņu izmantošanas izmaiņām.