/ Jaunumi

  Citadele Asset Management atzīta par labāko investīciju pārvaldīšanas kompāniju Baltijas valstīs

  19.07.2012.

  World Finance, viens no vadošajiem pasaules finanšu žurnāliem, ir atzinis bankas Citadele meitas uzņēmumu Citadele Asset Management par 2012. gada labāko investīciju pārvaldīšanas kompāniju Baltijas valstīs.

  Šis ir jau trešais pasaules līmeņa apbalvojums, ko šogad saņēmis Citadele Asset Management. Jau ziņots, ka ieguldījumu fondu informācijas un pētījumu kompānija Lipper šogad piešķīra Citadeles Austrumeiropas Obligāciju Fondam - USD 2012. gada balvu par vislabāko un stabilāko ienesīguma un riska attiecību triju gadu griezumā Eiropas attīstības valstu obligāciju kategorijā; fonda investori šajā periodā guva 97.6% absolūto ienesīgumu.

  Citadele Asset Management fondi šogad saņēma arī augstus reitingus no finanšu datu un pētījumu kompānijas Morningstar: Citadeles Austrumeiropas Obligāciju fonds - USD saņēma visaugstāko piecu zvaigžņu kopējo reitingu (kas ir lielāks reitings nekā 90% fonda konkurentu), bet Citadeles Krievijas Akciju fonds saņēma augsto četru zvaigžņu kopējo reitingu (kas ir lielāks reitings nekā 70% fonda konkurentu).

  „Žurnāla World Finance lasītāji Citadele Asset Management ir atzinuši par vienu no labākajām investīciju pārvaldīšanas kompānijām Baltijas valstīs jau otro gadu, bet šogad esam atzīti par pašiem labākajiem Baltijas valstīs. Šāds augsts starptautisks novērtējums ir liels gods un neapšaubāmi uzstāda vēl augstāku latiņu mūsu turpmākajai darbībai,” saka Citadele Asset Management valdes priekšsēdētājs Vladimirs Ivanovs.

  „Citadele Asset Management panākumu atslēga ir uz savstarpējo uzticību balstītu ilgtermiņa attiecību veidošana ar klientiem un spēja piedāvāt tiem inovatīvus un konkurētspējīgus produktus, vienlaikus īpašu uzmanību pievēršot risku pārvaldīšanai,” paskaidroja V. Ivanovs. „Šī stratēģija mūsdienu mainīgajā ekonomiskajā situācijā vairākkārt ir apliecinājusi savu pareizību un nodrošinājusi mūsu pensiju fondiem, atvērtajiem ieguldījumu fondiem un citiem investīciju produktiem vienus no labākajiem ienesīguma rādītājiem tirgū. Mūsu stiprās puses neapšaubāmi ir plašais pašu pārvaldīto ieguldījumu fondu klāsts, specializēšanās Austrumeiropas tirgos un profesionālā komanda, kas ir guvusi pieredzi arī strādājot vadošajās Baltijas un ārvalstu finanšu institūcijās.”

  World Finance ir viens no pasaules vadošajiem finanšu žurnāliem, ko izdod World News Media Londonā. World Finance Investīciju pārvaldīšanas gada balvas pretendentus noteica žurnāla World Finance lasītāji, balsojot no 2011. gada augusta līdz 2012. gada janvārim, un uz balvu varēja pretendēt visas investīciju pārvaldīšanas kompānijas, kas darbojas Baltijas reģiona valstīs. Gala lēmumu par gada balvas ieguvēju pieņēma konkursa žūrija.

  IPAS Citadele Asset Management ir bankas Citadele meitas uzņēmums un viena no vadošām investīciju pārvaldīšanas kompānijām Baltijas valstīs. Citadele Asset Management piedāvā aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus gan vietējiem, gan arī starptautiskajiem klientiem - privātpersonām, korporatīvajiem klientiem, investīciju fondiem, kā arī pensiju sistēmas 2. un 3. līmeņa pensiju plāniem un apdrošināšanas kompānijām. Latvijā Citadele Asset Management piedāvā arī dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus, ko nodrošina Citadele Asset Management meitas uzņēmums, Citadele Life. Citadele Asset Management ir meitas uzņēmumi un pārstāviecības Krievijā, Lietuvā, Ukrainā, Kazahstānā un Baltkrievijā.

  Plašāka informācija par World Finance balvu, kā arī World Finance intervija ar Citadele Asset Management valdes locekli Zigurdu Vaikuli un Fondu pārvaldīšanas nodaļas vadītāju Andri Kotānu: www.worldfinance.com/?s=Citadele.