/ Jaunumi

  Banka Citadele – nacionālā fināliste Eiropas Biznesa balvai

  18.06.2012.

  Banka Citadele ir izvēlēta kā viena no 15 nacionālām finālistēm starp uzņēmumiem Latvijā, kas pretendē uz Eiropas Biznesa balvas Latvijas nacionālā čempiona titulu, - liecina Eiropas Biznesa balvas 2012/2013 (European Business Award 2012/13) rezultāti.

  Augstais starptautiskās konkursa žūrijas novērtējums par bankas Citadele darbību iegūts, vērtējot bankas finanšu rādītājus, uzņēmuma izaugsmi, biznesa inovācijas u.c. Turpmākajā konkursa gaitā 15 Latvijas finālisti turpinās sacensību par Eiropas Biznesa balvas Latvijas nacionālā čempiona titulu. Rezultāti būs zināmi 2013. gadā.

  Katru gadu Eiropas Biznesa balvai tiek izvēlēti labākie uzņēmumi no 30 dažādām Eiropas valstīm, kas vislabāk savā darbībā demonstrē labus biznesa rezultātus, inovācijas un biznesa ētiku. Konkursa turpmākajā gaitā starptautiskā žūrija vērtēs nacionālos finālistus gan pēc ētiskas darbības kritērijiem, labām attiecībām ar ieinteresētajām pusēm un uzņēmuma spēju plānot savu darbību ilgtermiņā, darbības rezultātus elastīgi pielāgojot dinamiskajiem tirgus apstākļiem.

  “Eiropas Biznesa balvas novērtējums ir apliecinājums bankas veiksmīgai attīstībai. Inovatīvu un Baltijas tirgū unikālu produktu attīstīšana ir viens no Citadeles darbības pamatvirzieniem, ar kura attīstīšanu Citadele ieņem būtisku vietu finanšu tirgū. Tas, ka esam Baltijas vietējā banka un varam pieņemt lēmumu šeit pat Rīgā, sniedz mums iespēju operatīvi reaģēt uz tirgus situāciju, klientu vajadzībām un pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem, piedāvājot tirgū aktuālus produktus. Tas ir spēks, kas palīdzējis mums vairot klientu uzticību, jo esam daudz darījuši un arī turpmāk aktīvi strādāsim, lai rūpētos par klientiem un veidotu ilgtermiņa sadarbību, rūpējoties par klientu vajadzībām,” saka bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

  Starp Eiropas Biznesa balvas finālistēm no Latvijas ir arī tādi uzņēmumi kā Latvenergo, Tilde, Hotel Bergs un citas.

  Eiropas Biznesa balva tiek pasniegta kopš 2007.gada organizācijām Eiropā, akcentējot labus sasniegumus, inovatīvu un ētisku darbību biznesa vidē. 2011. gadā Eiropas Biznesa balvas atlases procesā piedalījās 15 000 organizācijas no 30 valstīm, pārstāvot visdažādākās industrijas. Kopā organizācijas, kas piedalījās konkursā, nodarbina vairāk nekā 2.7 miljonus cilvēku visā Eiropā un to kopējais apgrozījums pārsniedz 1 triljonu eiro.

  Plašāka informācija par Eiropas Biznesa balvu un konkursa finālistiem pieejama Eiropas Biznesa balvas mājas lapā: http://www.businessawardseurope.com