/ Jaunumi

  IPAS “Citadele Asset Management” valdē ievēlēts Sergejs Zaicevs

  31.01.2013.

  Bankas Citadele meitas sabiedrības IPAS “Citadele Asset Management” padome par meitas sabiedrības valdes locekli ir iecēlusi ilggadēju kompānijas darbinieku Sergeju Zaicevu, ko jaunajā amatā ir apstiprinājusi arī bankas Citadele valde un padome. Līdz ar to Latvijas lielākā vietējā ieguldījumu pārvaldīšanas uzņēmuma valdes komandas sastāvs atbilstoši statūtiem ir papildināts līdz trim valdes locekļiem.

  Kā atzīst “Citadele Asset Management” padomes priekšsēdētājs Juris Jākobsons, kandidāti šī bankas meitas uzņēmuma valdes locekļa amatam tika izraudzīti no bankas darbinieku vidus. Sergejs Zaicevs savu karjeru kopš 2004. gada ir veidojis “Citadele Asset Management” komandā, pirms tam strādājis citos starptautiskos uzņēmumos. Viņš ir uzkrājis bagātu pieredzi klientu attiecību vadībā. Tāpēc viņa profesionalitāte būs nozīmīgs ieguvums tālākajai kompānijas izaugsmei.

  Jaunais valdes loceklis Sergejs Zaicevs būs atbildīgs par “Citadele Asset Management” attīstību produktu pārdošanas un klientu apkalpošanas vadības jomās. Līdzšinējā “Citadele Asset Management” valdes sastāvā ir valdes priekšsēdētājs Uldis Upenieks, kas šī uzņēmuma vadībā darbu uzsāka pērnā gada nogalē, un valdes loceklis Zigurds Vaikulis, kas kopš 2011. gada atbild par “Citadele Asset Management” portfeļu pārvaldīšanu.

  “Līdz ar Sergeja Zaiceva pievienošanos “Citadele Asset Management” vadības komandai, kompānijas valde varēs strādāt ar vēl lielāku jaudu, jo mums ieguldījumu pārvaldīšanas jomā ir ambiciozi un tālejoši mērķi,” saka Juris Jākobsons. “To realizēšanai nepieciešama profesionāla un pieredzes bagāta vadības komanda. Esmu pārliecināts, ka “Citadele Asset Management”, kas jau līdz šim vairākkārt ir guvis starptautisku atzinību, izdosies sasniegt lieliskus rezultātus gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.”

  “Citadele Asset Management” valdes priekšsēdētājs Uldis Upenieks uzsver, ka “kompānijas  prioritātes ir augstākā ienesīguma nodrošināšana, rūpējoties, lai klientiem būtu maksimāla atdeve no ieguldītajiem aktīviem, un jaunu klientu piesaistīšana – gan individuālo, gan institucionālo portfeļu pārvaldīšanai. Mūsu zināšanas ir augstu novērtētas starptautiskā līmenī, jo esam spējuši līdzekļus ieguldīt fondos, kas klientiem nozīmē labu atdevi. Tā ir laba bāze, lai turpinātu attīstību un palielinātu klientu loku.”

  “Citadele Asset Management” ir saņēmusi vairākus augstus pasaules līmeņa apbalvojumus. Pasaules vadošais finanšu žurnāls “World Finance” to atzina par 2012. gada labāko investīciju pārvaldīšanas kompāniju Baltijas valstīs. Starptautiskā ieguldījumu fondu informācijas un pētījumu kompānija “Lipper” Citadeles Austrumeiropas Obligāciju Fondam - USD piešķīra 2012. gada balvu par vislabāko un stabilāko ienesīguma un riska attiecību triju gadu griezumā Eiropas attīstības valstu obligāciju kategorijā. Starptautiskā finanšu pētījumu kompānija “Morningstar” Citadeles Austrumeiropas Obligāciju fondu-USD novērtēja ar augstāko atzinību, piešķirot piecu zvaigžņu kopējo reitingu, un Citadeles Krievijas Akciju fondu ar augsto četru zvaigžņu kopējo reitingu.

  Par Citadele Asset Management

  IPAS Citadele Asset Management ir bankas Citadele meitas uzņēmums un viena no vadošajām ieguldījumu pārvaldīšanas kompānijām Baltijas valstīs. Citadele Asset Management piedāvā aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus gan vietējiem, gan arī starptautiskajiem klientiem -  privātpersonām, korporatīvajiem klientiem, ieguldījumu fondiem, kā arī pensiju sistēmas 2. un 3. līmeņa pensiju plāniem un apdrošināšanas kompānijām. Citadele Asset Management meitas uzņēmumi aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus piedāvā arī klientiem Lietuvā un Ukrainā. Kompānijas pārstāvniecības darbojas arī Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā. Citadele ieguldījumu fondi ir reģistrēti publiskai izplatīšanai Baltijas valstīs, Zviedrijā, Šveicē un Vācijā.