CBL Akciju Fondu komanda

Pieredzējusi pārvaldnieku komanda, kuras sniegumu ir augsti novērtējušas starptautiskās fondu novērtēšanas kompānijas.

 • Andris Kotāns

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Valdes loceklis, fondu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs, 11 gadu pieredze uzņēmumā, 15 gadu pieredze finanšu nozarē, maģistra grāds ekonomikā
  Andris Kotāns Citadeles grupā strādā kopš 2007. gada. Viņa vadībā vairāki CBL Asset Management pārvaldītie fondi ir sasnieguši un turpina saņemt augstākās raudzes starptautisku atzinību, tai skaitā obligāciju fonds CBL Eastern Europe Bond Fund ir novērtēts ar augstāko iespējamo aģentūras Morningstar piecu zvaigžņu vērtējumu. Andris Kotāns darbojas arī kā Sabiedrības pārvaldīto 2. un 3. pensiju plānu investīciju komitejas loceklis. Andris Kotāns ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs kopš 2007. gada un ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā Centrāleiropas Universitātē (Ungārija) un bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas Augstskolā.

 • Andrejs Piļka

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Fondu pārvaldnieks, 13 gadu pieredze finanšu nozarē, bakalaura grāds ekonomikā
  Andrejs pievienojās uzņēmuma komandai 2019. gadā, atbild par ieguldījumiem akciju tirgos un ir investīciju komitejas loceklis. Andrejam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze aktīvu pārvaldīšanas jomā un savā karjeras laikā viņš ir bijis atbildīgs par pensiju plānu, ieguldījumu fondu un privāto klientu portfeļu pārvaldi. Andrejs ir ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā.