CBL Akciju Fondu komanda

Pieredzējusi pārvaldnieku komanda, kuras sniegumu ir augsti novērtējušas starptautiskās fondu novērtēšanas kompānijas.

 • Andrejs Piļka

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Fondu pārvaldnieks, aktīvu pārvaldē kopš 2006. gada, bakalaura grāds ekonomikā un biznesa vadībā.
  Andrejs pievienojās uzņēmuma komandai 2019. gadā, atbild par ieguldījumiem akciju tirgos. Andrejam ir plaša pieredze aktīvu pārvaldīšanas jomā un savā karjeras laikā viņš ir bijis atbildīgs par pensiju plānu, ieguldījumu fondu un privāto klientu portfeļu pārvaldi. Andrejs ir ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā.

 • Edgars Lao

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Fondu pārvaldnieks/Fondu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs, uzņēmumā kopš 2007.gada, Maģistra grāds biznesa vadībā, CFA biedrs
  Edgars Lao CBL Asset Management pievienojās 2007. gadā. Kopš 2011. gada viņš pārvalda starptautiski atzīto CBL Eastern Europe Bond Fund un CBL Global Emerging Markets Bond Fund kopš tā izveidošanas 2013. gadā. Kopš 2023.gada viņš pārvalda arī CBL European Leaders Equity Fund un CBL US Leaders Equity Fund.
  Edgars 2015.gadā tika iekļauts Citywire “Blazing a trail in bonds: top 10 managers of the year so far” topā. Edgars RTU Rīgas Biznesa skolā ir ieguvis MBA grādu ar atzinību un Banku augstskolā bakalaura grādu finansēs. Edgars Lao ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs.