Ieguldījumu konsultācijas

Ieguldījumu stratēģijas anketa

Izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas un apvienojot tās ar ilggadēju un profesionālu finanšu ekspertīzi, esam radījuši Ieguldījumu stratēģijas anketu, kuru aizpildot interesents saņem pesonalizētus ieguldījumu ieteikumus ar CBL Asset Management piedāvātajiem ieguldījumu fondiem, atbilstoši finanšu situācijai, riska apetītei un zināšanām.

Aizpildīt anketu

Finoterapija

Finoterapija ir bezmaksas tiešsaistes konsultācija, kas veidota, lai palīdzētu prātīgāk rīkoties ar savām finansēm. Veltot 10 minūtes, interesents uzzinās, kā gudri veidot uzkrājumus vai ieguldīt, un saņems individuāli izstrādātu plānu efektīvākai personīgo finanšu izmantošanai.

Sākt Finoterapiju

Ilgtspēja

CBL ir izvēlējies neiekļaut ilgtspējas jeb vides, sociālos un korporatīvās pārvaldības (ESG) kritērijus Finoterapijas un Ieguldījumu stratēģijas anketas piemērotības novērtējumā. Vairāk informācija saskaņā ar 2019. gada 27. novembra Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2019/2088 Par informācijas atklāšanu, kas saistīta ar ilgtspēju, finanšu pakalpojumu nozarē ir pieejama šeit.