Ieguldījumu fondi

Pasaulē populārākais un vienkāršākais naudas līdzekļu ieguldījumu veids. Apvienojot daudzu ieguldītāju līdzekļus, iespējams paplašināt ieguldītājam pieejamās ieguldījumu iespējas un nodrošināt profesionālu līdzekļu pārvaldīšanu.  

CBL Opportunities fondi

Ērts risinājums pirmajiem soļiem globālajos finanšu tirgos. Piemērots plašam ieguldītāju lokam gan vienreizēja lielāka ieguldījuma, gan regulāru līdzekļu uzkrāšanas gadījumos. Investējot pasaules labākajos ieguldījumu fondos, piedāvā plašu noguldījumu diversifikāciju. Līdzekļu izvietojums starp aktīvu klasēm tiek mainīts atbilstoši aktuālajai tirgus situācijai un optimālākajām ieguldījumu iespējām.

CBL Obligāciju fondi

Iespēja uzlabot Jūsu portfeļa sagaidāmo riska/atdeves profilu, izmantojot CBL augstākās raudzes starptautisku atzinību guvušās CBL komandas zināšanas un pieredzi globālajos un Austrumeiropas attīstības valstu parāda vērtspapīru tirgos

CBL Akciju fondi

Iespēja piedalīties pasaules vadošo uzņēmumu kapitāla pieaugumā. CBL izmantoto aktīvu un disciplinētu investīciju procesu, kas balstīts mūsdienīgās analītiskās metodēs un komandas plašajā ieguldījumu pieredzē

Kā kļūt par fonda ieguldītāju

Lai iegadātos fondu ieguldījumu apliecības, ieguldītājam ir jābūt atvērtam finanšu instrumentu kontam. Finanšu instrumentu kontam jābūt atvērtam pie kāda no Latvijas Centrālā depozitārija (LCD) dalībniekiem, vai arī pie Kontu turētāja, kurš izmantojot starpbanku vai centrālo depozitāriju korespondetattiecības var nodrošināt finanšu instrumentu norēķinus un glabāšanu LCD. Finanšu instrumentu konta atvēršana Citadele Bankā.