Investīciju portfeļu komanda

 • Iļja Lūsis

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Klientu portfeļu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs, strādā finanšu nozarē kopš 2002. gada, profesionāli maģistra grādi uzņēmējdarbības vadība un ekonomikā
  Iļja Lūsis Citadeles grupā strādā kopš 2007.gada. Viņa vadībā realizēti nozīmīgi finanšu līdzekļu piesaistes darījumi un starpbanku sadarbības projekti. 2009. gadā Iļja pievienojās CBL Asset Management komandai, kā investīciju konsultants, kopš 2011. gada darbojas, kā klientu portfeļu pārvaldnieks, un kopš 2013. gada vada Klientu portfeļu pārvaldīšanas nodaļu. Iļja Lūsis ir ieguvis profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (EMBA) Rīgas Ekonomikas augstskolā, profesionālo maģistra grādu ekonomikā Banku Augstskolā, kā arī papildinājis zināšanas INSEAD vadības programmā “Leading in a Transforming World”.

 • Reinis Gerasimovs

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Portfeļu pārvaldnieks, ieguldījumu pārvaldīšanas jomā strādā kopš 2011. gada, bakalaura grāds ekonomikā un biznesa vadībā, CFA biedrs
  Reinis Gerasimovs CBL Asset Management komandai pievienojās 2011. gadā un ir atbildīgs par CBL Asset Management klientu investīciju portfeļu pārvaldīšanu. Reinis ir ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā. Tāpat Reinis ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs.

 • Elvis Dredžels

  Saziņas valoda: Lv, En

  Investīciju fondu analītiķis, pievienojies CBL Asset Management komandai 2021. gadā.
  Elvis ir ieguvis Bakalaura grādu Ekonomikā un Finansēs Rīgas Ekonomikas Augstskolā, un turpina savu profesionālo attīstību mācībās CFA (Chartered Financial Analyst) kvalifikācijas iegūšanai.