Investīciju portfeļu komanda

 • Iļja Lūsis

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Klientu portfeļu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs, 10 gadu pieredze uzņēmumā, 15 gadu pieredze finanšu nozarē, profesionāls maģistra grāds uzņēmējdarbības vadība, profesionāls maģistra grāds ekonomikā
  Iļja Lūsis Citadeles grupā strādā kopš 2007.gada. Viņa vadībā realizēti nozīmīgi finanšu līdzekļu piesaistes darījumi un starpbanku sadarbības projekti. 2009. gadā Iļja pievienojās CBL Asset Management komandai, kā investīciju konsultants, kopš 2011. gada darbojas, kā klientu portfeļu pārvaldnieks, un kopš 2013. gada vada Klientu portfeļu pārvaldīšanas nodaļu. Iļja Lūsis ir ieguvis profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (EMBA) Rīgas Ekonomikas augstskolā, kā arī profesionālo maģistra grādu ekonomikā Banku Augstskolā.

 • Reinis Gerasimovs

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Portfeļu pārvaldnieks, 7 gadu pieredze uzņēmumā, 7 gadu pieredze finanšu nozarē, bakalaura grāds ekonomikā un biznesa vadībā
  Reinis Gerasimovs CBL Asset Management komandai pievienojās 2011. gadā un ir atbildīgs par CBL Asset Management klientu investīciju portfeļu pārvaldīšanu. Reinis ir ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā. Tāpat Reinis ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs.

 • Jānis Ikkerts

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Portfeļu pārvaldnieks, 3 gadu pieredze uzņēmumā, 5 gadu pieredze finanšu nozarē, maģistra grāds telekomunikācijās
  Jānis Ikkerts CBL Asset Management komandai pievienojās 2017. gadā un ir atbildīgs par CBL Asset Management klientu investīciju portfeļu pārvaldīšanu. Jānis ir ieguvis maģistra grādu telekomunikācijās Rīgas Tehniskajā universitātē. Tāpat Jānis ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs.