Investīciju portfeļu komanda

 • Iļja Lūsis

  Languages: Lv, Ru, En

  Klientu portfeļu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs, 10 gadu pieredze uzņēmumā, 15 gadu pieredze finanšu nozarē, profesionāls maģistra grāds uzņēmējdarbības vadība, profesionāls maģistra grāds ekonomikā
  Iļja Lūsis Citadeles grupā strādā kopš 2007.gada. Viņa vadībā realizēti nozīmīgi finanšu līdzekļu piesaistes darījumi un starpbanku sadarbības projekti. 2009. gadā Iļja pievienojās CBL Asset Management komandai, kā investīciju konsultants, kopš 2011. gada darbojas, kā klientu portfeļu pārvaldnieks, un kopš 2013. gada vada Klientu portfeļu pārvaldīšanas nodaļu. Iļja Lūsis ir ieguvis profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (EMBA) Rīgas Ekonomikas augstskolā, kā arī profesionālo maģistra grādu ekonomikā Banku Augstskolā.

 • Ivo Ailis

  Languages: Lv, Ru, En

  Portfeļu pārvaldnieks, 4 gadu pieredze uzņēmumā, 11 gadu pieredze finanšu nozarē, maģistra grāds finansēs
  Ivo Ailis CBL Asset Management komandai pievienojās 2014. gadā un ir atbildīgs par CBL Asset Management klientu investīciju portfeļu pārvaldīšanu. Ivo ir ieguvis maģistra grādu finansēs Stokholmas Ekonomikas augstskolā un bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā. Tāpat Ivo ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs.

 • Reinis Gerasimovs

  Languages: Lv, Ru, En

  Portfeļu pārvaldnieks, 7 gadu pieredze uzņēmumā, 7 gadu pieredze finanšu nozarē, bakalaura grāds ekonomikā un biznesa vadībā
  Reinis Gerasimovs CBL Asset Management komandai pievienojās 2011. gadā un ir atbildīgs par CBL Asset Management klientu investīciju portfeļu pārvaldīšanu. Reinis ir ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā. Tāpat Reinis ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs.