CBL Obligāciju fondu komanda

 • Edgars Lao

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Fondu pārvaldnieks/Fondu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs, uzņēmumā kopš 2007.gada, Maģistra grāds biznesa vadībā, CFA biedrs
  Edgars Lao CBL Asset Management pievienojās 2007. gadā. Kopš 2011. gada viņš pārvalda starptautiski atzīto CBL Eastern Europe Bond Fund un CBL Global Emerging Markets Bond Fund kopš tā izveidošanas 2013. gadā. Kopš 2023.gada viņš pārvalda arī CBL European Leaders Equity Fund un CBL US Leaders Equity Fund.
  Edgars 2015.gadā tika iekļauts Citywire “Blazing a trail in bonds: top 10 managers of the year so far” topā. Edgars RTU Rīgas Biznesa skolā ir ieguvis MBA grādu ar atzinību un Banku augstskolā bakalaura grādu finansēs. Edgars Lao ir starptautiskā investīciju un finanšu profesionāļu institūta CFA (Chartered Financial Analyst Institute) biedrs.

 • Artis Mežis

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Portfeļu pārvaldnieks, uzņēmumā un finanšu nozarē kopš 2012. gada, PgDip finansēs
  Artis Mežis Citadeles grupā sāka strādāt kā risku analītiķis, vēlāk darbojās kā akciju analītiķis, pēc laika pievienojoties CBL AM obligāciju fondu komandai kā analītiķis, kuras pārvaldītie fondi ir ieguvuši starptautisku (Morningstar, Lipper) atzinību. Kopš 2020.gada, Artis ir iesaistīts pensiju plānu pārvaldē, kur starp Arta galvenajiem uzdevumiem ir iespējamo ieguldījumu meklēšana un izvērtēšana Eiropas un ASV, kā arī attīstības valstu tirgos. Kopš 2023.gada – viens no CBL Eastern Europe Bond Fund un CBL Global Emerging Markets Bond Fund pārvaldniekiem. Artis ir ieguvis Daremas Universitātes (Lielbritānija) Finanšu PgDip.