CBL Universālā ieguldījumu plāna komanda

 • Artis Mežis

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Portfeļu pārvaldnieks, uzņēmumā un finanšu nozarē kopš 2012. gada, PgDip finansēs
  Artis Mežis Citadeles grupā sāka strādāt kā risku analītiķis, vēlāk darbojās kā akciju analītiķis, pēc laika pievienojoties CBL AM obligāciju fondu komandai kā analītiķis, kuras pārvaldītie fondi ir ieguvuši starptautisku (Morningstar, Lipper) atzinību. Kopš 2020.gada, Artis ir iesaistīts pensiju plānu pārvaldē, kur starp Arta galvenajiem uzdevumiem ir iespējamo ieguldījumu meklēšana un izvērtēšana Eiropas un ASV, kā arī attīstības valstu tirgos. Kopš 2023.gada – viens no CBL Eastern Europe Bond Fund un CBL Global Emerging Markets Bond Fund pārvaldniekiem. Artis ir ieguvis Daremas Universitātes (Lielbritānija) Finanšu PgDip.

 • Zigurds Vaikulis

  Saziņas valoda: Lv, Ru, En

  Valdes loceklis, portfeļu pārvaldīšanas daļas vadītājs, 16 gadi kompānijā, 18 gadi industrijā, bakalaura grāds ekonomikā un vadībā
  Zigurds Vaikulis Citadeles grupā strādā kopš 2000. gada. Kā CBL Asset Management Portfeļu pārvaldīšanas daļas vadītājs un valdes loceklis ir atbildīgs par klientu portfeļu un fondu pārvaldnieku komandas darbu, kā arī par kopējās investīciju stratēģijas izstrādi, saskaņā ar kuru tiek vadīta globālā aktīvu alokācija Sabiedrības pārvaldītajos ieguldījumu un pensiju fondos un klientu portfeļos. Zigurds Vaikulis darbojas CBL Asset Management pārvaldīto pensiju plānu un fondu investīciju komitejās. Ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un vadībā Latvijas Universitātē.