Atklāj savu finanšu potenciālu

Finoterapija ir bezmaksas tiešsaistes konsultācija, kas veidota, lai palīdzētu tev prātīgāk rīkoties ar savām finansēm. Velti 10 minūtes, lai uzzinātu, kā gudri veidot uzkrājumus vai ieguldīt, un saņem personalizētu plānu efektīvākai personīgo finanšu izmantošanai.

Izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas un mūsu izstrādātus algoritmus un apvienojot tos ar ilggadēju un profesionālu finanšu ekspertīzi, esam radījuši Finoterapiju. Izej seansu, izpēti potenciālās iespējas un iegūsti padomu, kā vislabāk optimizēt savus uzkrājumus. Ar automatizētās konsultācijas palīdzību tu vari izveidot personalizētu plānu, kā efektīvāk uzkrāt un ieguldīt savus finanšu līdzekļus.

CBL ir izvēlējies neiekļaut ilgtspējas jeb vides, sociālos un korporatīvās pārvaldības (ESG) kritērijus Finoterapijas piemērotības novērtējumā. Vairāk informācija saskaņā ar 2019. gada 27. novembra Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2019/2088 Par informācijas atklāšanu, kas saistīta ar ilgtspēju, finanšu pakalpojumu nozarē ir pieejama šeit.

Sākt Finoterapiju

Finoterapijas automatizētās ieguldījumu konsultācijas noteikumi

Spēkā esošie

Iepriekšējās versijas